مسئول مسلمانان آمریکا ممنوعیت بپردازد سیاست

مسئول: مسلمانان آمریکا ممنوعیت بپردازد سیاست

گت بلاگز اخبار اجتماعی زیاد کردن مجروحان زلزله به ۹۳۸۸ تن ، تعداد جان‌باختگان زلزله ۴۳۲ تن

سه روز از زلزله غم‌بار غرب کشور می‌گذرد؛ زلزله‌ای که با به دوش کشیدن عدد بزرگ ۷.۳ ریشتری، کمر بسیاری از خانواده‌ها را شکاند و ملت کشور عزیزمان ایران را در سوگ ن

زیاد کردن مجروحان زلزله به ۹۳۸۸ تن ، تعداد جان‌باختگان زلزله ۴۳۲ تن

تعداد جان باختگان زلزله ۴۳۲ تن/ زیاد کردن مجروحان زلزله به ۹۳۸۸ تن

عبارات مهم : زلزله

سه روز از زلزله غم بار غرب کشور می گذرد؛ زلزله ای که با به دوش کشیدن عدد بزرگ ۷.۳ ریشتری، کمر بسیاری از خانواده ها را شکاند و ملت کشور عزیزمان ایران را در سوگ نشاند.

به گزارش ایسنا، سومین روز زلزله در حالی شروع شد که ساکنان مناطق زلزله زده، شب گذشته را در کنار ویرانه های باقی مانده از منازل خود یا سازه هایی که وحشت ناشی از بعد لرزه اجازه حضور در داخل آن را نمی داد، به صبح رساندند. اکثر این افراد هم اکنون در چادرهای توزیع شده است یا چادرهای شخصی ساکن شده است و بعضی دیگر نیز در خودروهای سواری ارزش شب را گذراندند.

زیاد کردن مجروحان زلزله به ۹۳۸۸ تن ، تعداد جان‌باختگان زلزله ۴۳۲ تن

امدادرسانی به زلزله زدگان و آسیب دیدگان ناشی از زلزله همچنان ادامه دارد و تاکنون برابر آخرین آمارها ۹۳۸۸ مجروح از وقت وقوع زلزله تاکنون به بیمارستان ها مراجعه کرده اند. این در حالیست که تعداد جان باختگان تا کنون ۴۳۲ تن اعلام شده است است.

عملیات آواربرداری و جست وجو در مناطق زلزله زده تقریبا به اتمام رسیده و عمده ساکنان این مناطق نیز اسکان اضطراری داده شده است اند.

سه روز از زلزله غم‌بار غرب کشور می‌گذرد؛ زلزله‌ای که با به دوش کشیدن عدد بزرگ ۷.۳ ریشتری، کمر بسیاری از خانواده‌ها را شکاند و ملت کشور عزیزمان ایران را در سوگ ن

تیم هایی از وزارت بهداشت نیز مسئولیت توزیع کلر جهت سالم سازی آب آشامیدنی شهروندان مناطق زلزله زده را برعهده گرفته و با حضور در شهرها و روستاهای متفاوت آموزش های مورد نیاز را درخصوص استفاده از این محلول به زلزله زدگان می دهند. روند امدادرسانی گرچه در تمامی مناطق زلزله زده در حال انجام است ولی به نظر می رسد که در روستاها باید توجه بیشتری به زلزله زدگان صورت بگیرد.

میزان خرابی ها و خسارات جانی در شهر ازگله که کانون زمین لرزه بود نیز کمتر از شهرهایی همچون سرپل ذهاب هست. یکی از ساکنان ازگله راجع به علت این عنوان به خبرنگار ایسنا گفت: در ازگله نیز خرابی اوج بود ولی با توجه به اینکه تعدادی از واحدها نوسازی یا مقاوم سازی شده است بودند، میزان تخریب ها کمتر به چشم می آید. از سوی دیگر پیش از وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری یک زلزله با قدرت حدود ۴.۵ ریشتر این منطقه را لرزانده بود که به دنبال آن تمامی ساکنان این منطقه به خیابان آمده بودند و در همین حین زمین لرزه ۷.۳ ریشتری رخ داد که همین عنوان باعث کم کردن خسارات جانی ناشی از زلزله شد.

جریان برق گرچه در بسیاری از مناطق زلزله زده وصل شده است است ولی همچنان بعضی از نقاط شهری و روستاها فاقد جریان برق هستند. در بعضی از این مناطق نیز همچنان جریان آب وصل نشده است.

زیاد کردن مجروحان زلزله به ۹۳۸۸ تن ، تعداد جان‌باختگان زلزله ۴۳۲ تن

موج کمک های مردمی نیز به مناطق زلزله زده رسیده و گروه های متفاوت مردمی اقدام به توزیع اقلام میان زلزله زدگان می کنند. این اقلام عمدتا با نظارت یا همراهی نماینده ای از نیروهای مسلح میان زلزله زدگان توزیع می شود. پلیس راه نیز به منظور زیاد کردن سرعت امدادرسانی اقدام به اعمال محدودیت ترافیکی در معابر منتهی به مناطق زلزله زده کرده و فرمانده پلیس راه نیز از شهروندان خواسته است تا کمک های خود را به جمعت هلال احمر استان کرمانشاه تحویل دهند.

واژه های کلیدی: زلزله | امدادرسانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz