مسئول مسلمانان آمریکا ممنوعیت بپردازد سیاست

مسئول: مسلمانان آمریکا ممنوعیت بپردازد سیاست

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش تگرگ و وزش باد شدید ، فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز شنبه

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز شنبه از وزش باد شدید، بارش باران و تگرگ در بعضی مناطق خبر داد. 

بارش تگرگ و وزش باد شدید ، فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز شنبه

فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز شنبه/ بارش تگرگ و وزش باد شدید

عبارات مهم : باران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز شنبه از وزش باد شدید، بارش باران و تگرگ در بعضی مناطق خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های آینده نگری هواشناسی امروز (۱۶ فروردین) در بخش هایی از غرب، جنوب غرب، جنوب و مرکز کشور، دامنه های جنوبی و مرکزی زاگرس، دامنه های البرز مرکزی و شرقی، سواحل مرکزی و شرقی دریای خزر و خراسان شمالی رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی آینده نگری می شود.

وی با اشاره به اینکه در بعد ازظهر امروز زیاد کردن ابر، احتمال بارش پراکنده و رعد و برق در بعضی مناطق شمال شرق کشور و کرمان وجود دارد، تصریح کرد: همچنین امروز در شمال شرق، شرق، جنوب شرق کشور و بعضی مناطق استان فارس وزش باد شدید آینده نگری می شود.

بارش تگرگ و وزش باد شدید ، فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز شنبه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه احتمال خیزش گرد و خاک در بعضی مناطق مذکور وجود دارد گفت: شدت بارش طی امروز در زاگرس مرکزی، سواحل شرقی و مرکزی دریای خزر خواهد بود. همچنین دمای هوا در شمال شرق کشور بین ۶ تا ۸ درجه کم کردن می یابد.

وظیفه افزود: فردا (۱۷ فروردین) با تقویت سامانه بارشی در مناطق جنوب غرب، جنوب، مرکز و غرب کشور دامنه های مرکزی و شرقی البرز، سواحل دریای خزر و بخش هایی از شرق و جنوب شرق به طور پراکنده در شمال شرق کشور زیاد کردن ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی آینده نگری می شود، همچنین بارش تگرگ در مناطق کوهستانی زاگرس مرکزی دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز شنبه از وزش باد شدید، بارش باران و تگرگ در بعضی مناطق خبر داد. 

وی با اشاره به اینکه روز شنبه (۱۸ فروردین) سامانه بارشی همچنان در کشور فعال خواهد بود، گفت: در این روز در اغلب مناطق کشور بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی آینده نگری می شود. همچنین سه روز آینده خلیج فارس مواج و متلاطم خواهد بود.

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا نیمه ابری، در بعضی ساعات زیاد کردن ابر و بارش پراکنده، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد و روز شنبه نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: باران | مرکزی | فروردین | ظهر امروز | بارش باران | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz